Evli, Mutlu, Çocuklu

Selam kızlar, iyisinizdir umarım. Dün yazı yazamadım çok yoğun bir gün geçirdim özür dilerim 🙁

Bugünkü konumuz evlenme teklifi.

siradisi_evlenme_teklifi

Kız çocuklarına her zaman gidici gözle bakılır. Evlenme olayını ailemiz bize endekslemese bile çevresel faktörlerden hep evleneceğimiz günü düşünürüz. Belli bir yaşa gelince falda hep evlilik ararız. Kiminle, nerede, ne zaman, nasıl evleneceğim deriz. Biliyorum ki çoğunuz şimdiden gelinliğinizi düşündünüz bile. Ben de sizdenim. Resmini telefonumda saklıyorum 🙂

Sevgilimiz olunca bir süre sonra evlilik olayları konuşulur. Bunu sadece kızlar konuşmaz erkekler de evlilik konularını açarlar. Evlenince şöyle olur böyle olur derler fakat o teklifi nasıl edeceklerini bir türlü kestiremeyiz. Benim sevgilim odundur ya da romantik der ona göre beklentilerimizi belirleyiz. Odun ya da romantik herkesin aklında az da olsa bir fikir vardır. Sizlerin hayali nedir? Sıradan bir evlilik teklifi size yeter mi yoksa sıra dışı bir şey mi olmalı?

Ben nasıl evlenme teklifi bekliyorum. Aklımda çok bir şey yok fakat şöyle olsa fena olmaz: Hararetli bir kavganın ortasında ‘’EVLEN BENİMLE’’ diyip beni sersemleştirmeli sonra en yumuşak can alıcı ses tonuyla ‘’Duydun işte evlen benimle’’ diyip gözlerimin içine bakmalı ve akşamında yemeğe çıkartıp tek taşımı parmağıma takmalı.

Rabbim evlenme teklifinden önce hepimize hayırlı bir eş nasip etsin. Hepimizin inşaAllah mutlu, huzurlu bir evliliği olur.

Demet Akalın: Evli, mutlu çocuklu dedi oldu şimdi sıra bizde dua edip inanalım 🙂

Beyaz atlı prensinize kavuşmanız dileğiyle hoşçakalın 🙂

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Comments

0 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy