Hızlı Ve Güzel Makyaj Nasıl Yapılır?

Anlık buluşmalar her bayanın korkulu rüyasıdır. İşte hızlı makyaj yapma ve yaptığınız hızlı makyajı güzel göstermenin yolları. Sizler için hazırlamış olduğum bu konuda hızlı makyaj tüyolarını vereceğim.

hizli-makyaj-nasil-yapilir

 

Birkaç adımı birleştirin
Bakım kremi, fondöten, güneş koruması üçlüsünü ayrı ayrı kullanmaktansa en az 15 faktörlük bir güneş kremini cildinize masaj yaparak sürdüğünüzde hem canlı bir ten rengine kavuşmuş, hem de cildinizin ihtiyaç duyduğu günlük bakımı yapmış olursunuz.

Ruju iptal ediyoruz
Ruj yerine renksiz parlatıcıları kullanırsanız zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Taşırarak sürme kaygınız olmaz, rujun aksine sürekli tazelemeniz de gerekmez. Üstelik canlı ve genç bir görünüm elde etmiş olursunuz.

Göz farını koyu tercih etmeyin
Göz makyajı en çok zaman alan makyaj adımıdır. Ten renginize yakın bir ton seçerek özel ilgi ve şekillendirme gerektiren diğer uygulamaları atlayarak kısa yolda güzel bir sonuç elde edersiniz: Gözleriniz yorgun görünmez ve irileşir.

Maskarayı sona saklayın
Suya dayanıklı bir rimel kullanın. Bu tür rimeller daha uzun süre kalıcılığını korur. Göz kenarına yakın kirpiklerinizin kıvrımlı görünmesine özenin.

İhtiyaç duyduklarınızın farkında olun
Cildinizin türünü, yüzünüzün şeklini, size hangi renklerin ve kozmetik ürünlerini bilirseniz her yerde her zaman daha hızlı bir şekilde makyaj yapabilirsiniz. Kendinizi tanıyın.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Comments

0 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy