Türk tipi kadın balık formatında.

Yok ben inanmıyorum bu spor denen şeye. Bir ara duba gibi oldum artık bacak bacak üstüne atamıyordum. Saklamak için hep bol giyiyorum. Bu seferde doğum yapmışta daha 8 ay geçmiş üstünden gibi geziniyorum. Sonra dedim olmayacak bu böyle.

tonton_teyze

Yaz gelir gibi şubat-mart flan bizim kız beni ikna etti okulun spor salonuna gidicez. Ben bir gazla 4 saat yol çeksem bile okula giderken yanıma güzel taytımı t shirtumu aldım gittik. Ben yapmam spor diyen ben o aletleri görünce yürü ya kulum demiş gibi. Allah bir başladım yok bacak açma hareketleri, Ebru Şallı ile pilatesten izlediğim hareketleri yapmaya sonra tamam ısındım dedim. Spor aletlerine bir baktım hep ağırlık hep ağırlık e okuldakiler malum kas yapmak için debelenen bebeler bende orda bir bisiklet buldum dedim hayde… Bir başladım inat ya 200 kalori yaktım ama nasıl terliyorum utanıyorumda milletin yanında… Neyse kızım verilecek kilolar için çekilen çileler mubahtır dedim yardırıyorum. Beni ikna eden canım arkadaşım mızıklıyor. Bu sefer ben diyorum yok olmaz gidecek bu kilolar neyse indim aletten değiştirdim üstümü 3-4 gün gittik. Bacaklarım inceldi zaten ben kilo verince heryerden veriyorum ama benim can simitleri hala duruyor yanlarda yahu vucutta hersey iyide nasıl göze batıyor yandan bakınca inceyim önden bakınca tosun tıpkı doritos cipsler gibi iki boyutlu geziniyorum yani… Sonra biraz boğazımı tuttum flan tamam ama yine gitmiyor yanlar bıraktım sporuda metrobüste zaten tıklım tıklım birde sporla iyice tipim kaymasın evimde yaparım yazın dedim.

Yaz geldi yengem spor aleti aldı koşu bandı koş Allah koş koş Allah koş birde dayıcım düşünmüş bize ayakkabı almış güzel mi güzel bir koşu bandında giyiyorum. Yürüyorum ama yok olmuyor onuda 1 ay yaptım baktım ı ıh gitmiyor hay dedim içine edeyim Ebru Şallı. Balık formatında geziyorum artık yanlarımda kalsın en yakın hedefim parayı bulup şunları aldırmak kısacası biz Türk tipi hatunuz arkadaş spora değil estetikçilere inanırız. Ayrıca güzelim Hadise zayıflayınca bildiğin Safinaz oldu. Hem Allah beni böyle yaratmış diyip sıyrılırım bu işten de…

Yaşasın form çayları, yeşil çaylar, iştahsızlık...Not: Altın çilek flan hikaye işe yaramıyor onlarda aksine daha da şişiriyor balon gibi geziniyorsun.

Leave your vote

0 points
Upvote Downvote

Comments

0 comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy